O nAS

OPTYK – TRZASKA to miejsce stworzone dla osób, dla których okulary to nie tylko narzędzie do komfortowego widzenia, ale również ważny element ich wizerunku, pozwalający wyrazić swoją osobowość.

OPTYK – TRZASKA to miejsce stworzone dla tych, dla których okulary to nie tylko narzędzie zapewniające komfort widzenia, lecz również ważny element wizerunku, pozwalający wyrażać osobowość.

Przez ponad trzydzieści lat działalności w branży optycznej Grzegorz Trzaska zdobył zaufanie Klientów i wyrobił sobie renomę, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Pasją zaraził swojego syna, Krzysztofa, który w salonie w centrum Warszawy prezentuje starannie wyselekcjonowane modele okularów najbardziej luksusowych marek, w tym limitowane edycje dostępne w nielicznych butikach na świecie.

Oferta skierowana jest do wyjątkowo wymagających Klientów, dlatego do sprzedaży trafiają jedynie najbardziej stylowe egzemplarze.

Firma specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu okularów korekcyjnych, badaniach wzroku oraz doborze soczewek kontaktowych. Posiada również bogatą kolekcję okularów przeciwsłonecznych.
OPTYK – TRZASKA współpracuje z Domem Mody Chanel, który wybrał salon na Placu Piłsudskiego na swój reprezentacyjny butik i oferuje tam największy w Polsce wybór okularów tej marki.

OPTYK – TRZASKA jest liderem wśród ekskluzywnych salonów optycznych. Starannie wyselekcjonowana oferta w połączeniu z najwyższą jakością obsługi zdobyły uznanie Klientów, w tym osób ze świata mediów, biznesu i polityki.

OneSight jest rodziną programów charytatywnych mających na celu poprawę wzroku najbardziej potrzebujących na całym świecie.