• PL EN
 • Menu

  W salonach Optyk Trzaska są już dostępne najnowsze ekskluzywne kolekcje wiodących światowych producentów takich jak :
  Cartier, Gucci, Dolce&Gabana, Tom Ford, Chanel, Bvlgari, Valentino.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w salonach przy
  Pl. Wilsona 4 oraz Pl. Piłsudskiego 2.

   

  [spoiler title=”CHANEL” open=”0″ style=”1″] COCO CHANEL, FRANCUSKA PROJEKTANTKA UBRAŃ I BIŻUTERII, UZNAWANA JEST ZA IKONĘ ELEGANCJI. ZA POMOCĄ TYCH SŁÓW MOŻNA OPISAĆ RÓWNIEŻ KOLEKCJĘ OKULARÓW TEJ FIRMY.
  OPTYK – TRZASKA współpracuje z Domem Mody Chanel, który wybrał salon na Placu Piłsudskiego na swój reprezentacyjny butik i oferuje tam największy w Polsce wybór okularów tej marki.
  [/spoiler]
  [spoiler title=”TOM FORD” open=”0″ style=”1″] TOM FORD, JEDEN Z NAJSŁYNNIEJSZYCH PROJEKTANTÓW DZISIEJSZYCH CZASÓW PRZEZ LATA WSPÓŁTWORZYŁ SUKCESY DOMÓW MODY GUCCI ORAZ YVES SAINT LAURENT. W 2004 ROKU POSTANOWIŁ PRACOWAĆ NA WŁASNY RACHUNEK. PROJEKTOWANE PRZEZ NIEGO OKULARY ODZWIERCIEDLAJĄ TRENDY DANEGO SEZONU, NIEZMIENNA POZOSTAJE NATOMIAST WYSOKA JAKOŚĆ ICH WYKONANIA.
  [/spoiler]
  [spoiler title=”GOLD&WOOD” open=”0″ style=”1″] CYTUJĄC MOTTO FIRMY, GOLD&WOOD TO „BRAMA DO SUBTELNEGO LUKSUSU, GDZIE MATERIAŁY UŻYTE DO PRODUKCJI I JAKOŚĆ WYKONANIA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE”. MARKA UZNAWANA JEST ZA JEDNĄ NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNYCH W BRANŻY OPTYCZNEJ. OPRAWY OKULAROWE TWORZONE SĄ W POJEDYNCZYCH EGZEMPLARZACH, A O ICH WYJĄTKOWOŚCI ŚWIADCZĄ RÓWNIEŻ MATERIAŁY UŻYTE DO PRODUKCJI: RÓG BAWOLI, EGZOTYCZNE DREWNO, KAMIENIE SZLACHETNE I ZŁOTO.
  [/spoiler]